052-3002525

אריזה למעבר דירה – איך לעבור בנחת?

אריזה למעבר דירה יכולה להיות שלב מורט עצבים בתהליך המעבר, בעיקר כי המעבר עצמו הוא תהליך רגשי לא פשוט. הוא מצריך המון סבלנות, תעצומות וכוחות. לכן, אם יש מישהו שאתם סומכים עליו, שיכול לעזור לכם לעשות אריזות למעבר דירה בצורה חלקה, מקצועית, מהירה ומסודרת – זה מרגיש כמעט כמו הפיה הטובה שמגיעה להציל את המצב.

אבל מה זה בדיוק שירותי אריזה למעבר דירה? האם יש ציוד אריזה למעבר דירה שכדאי לרכוש ומה ההבדל בין ארגון בית לפני מעבר דירה לבין אריזת דירה למעבר?

ארגון לקראת אריזת דירה למעבר

אריזת בתים למעבר דירה לרוב נעשית תוך כדי: תוך כדי מיון החפצים הנשכחים שיש לכם בבית בכמויות, תוך כדי ניקוי הבית לפני עזיבה וזריקת אינספור חפצים מיותרים לפח, תוך כדי צביעת קירות, הכנסת הילדים למוסדות חינוך בעיר אחרת, פרידה מהשכנים, תשלום חשבונות אחרונים ועוד אינספור מטלות.

לכן, שירות ארגון לפני מעבר של חברות אריזה למעבר דירה, יכול להיות לפעמים אפילו יותר חיוני מאשר פעולת אריזה למעבר דירה בפני עצמה – הוא פשוט עוזר לכם לעשות סדר בראש ובבית, לקראת המעבר.

ארגון לפני אריזה למעבר דירה חוסך המון עבודה בזמן המעבר עצמו וגם אחרי שמתמקמים בבית החדש הוא כולל:

 • מיון כל הציוד בבית בהתאמה לצרכים האישיים והמשפחתיים
 • מיון בגדים, משחקים, ספרים וכלים
 • פרידה מסודרת ציוד שאין בו שימוש וחבל לקחת אותו אתכם לבית החדש
 • ארגון הציוד הנחוץ לקראת מעבר.

את כל זה כדאי לעשות בכל מקרה לפני שמתחילים אריזות למעבר דירה, כדי לשמור על סדר ולצמצם בכמות הציוד המיותר שאתם לוקחים אתכם, אבל לאחר מכן, יש להתחיל באריזה עצמה ולהצטייד בכל מה שתצטרכו כדי לארוז.

אריזה למעבר דירה

חומרי אריזה למעבר דירה

אריזת בית למעבר דירה לרוב מתחילה בחיפוש אחר קרטונים ריקים – במכולת השכונתית, או בחנויות שונות. חשוב לציין כי למרות התועלת הסביבתית בשימוש חוזר בקרטונים למעבר דירה, קרטונים שאוספים מבחוץ עלולים להיות נגועים במזיקים וביצי חרקים.

לכן, לפעמים עדיף לקנות קרטונים חדשים כדי למנוע כניסה של מזיקים לבית החדש.

בנוסף, קרטונים זה רק היבט אחד של ציוד אריזה למעבר דירה, כי בנוסף על מסקינג טייפ ולורדים לסימון קרטונים, היום אפשר וכדאי לרכוש עוד כמה פריטים, שיעזרו לכם לארוז בצורה הרבה יותר מסודרת ונקייה.

מוצרי אריזה למעבר דירה

כיום אפשר למצוא בשוק מגוון רחב של מוצרי אריזה למעבר דירה, הכוללים בין היתר:

 • שקיות ואקום בגדלים שונים – לאריזה של מוצרי טקסטיל שאתם לא מתכננים להשתמש בהם בזמן הקרוב. זה חוסך מקום, זה מסודר ונוח וזה גם שומר על הבגדים היטב.
 • גליל ניילון פצפצים – חיוני לאריזה של מוצרים שבירים וגם דרך נחמדה לספק לילדים תעסוקה ברגעים משעממים.
 • גליל גדול ניילון נצמד – מאפשר לארוז באופן הרמטי ומסודר פריטים כמו שידות צד קטנות, כך שהמגירות לא נפתחות בזמן המעבר.
 • סכין חיתוך (סכין יפנית) – מאפשרת לבצע חיתוכים מהירים ויעילים בקרטונים, ניילונים ועוד – כדי לייעל את תהליכי האריזה.

ערכת אריזה למעבר דירה

כדי להרכיב לעצמכם ערכת אריזה למעבר דירה, שתשמש אתכם לכל אורך תהליך האריזה, כדאי לקחת שקית פסגור (עם פס סגירה רב פעמי), חזקה ונוחה, שבתוכה תשמרו:

סכין חיתוך אחת לפחות, לורדים עבים לסימון קרטונים וגליל של מסקינטייפ לסגירת קרטונים ארוזים. ערכת אריזה למעבר דירה היא פריט פשוט וקליל, המאפשר לכם לארוז הרבה יותר בקלות וביעילות.

שירותי אריזה למעבר דירה מחיר

גם אם אתם ממש רוצים להזמין שירות אריזה למעבר דירה, יכול להיות שמה שמרתיע אתכם זה המחיר. אז תרשו לנו להפתיע אתכם – היום אפשר לקבל עבור שירותי אריזה למעבר דירה מחיר שווה לכל נפש ובטח שווה את הזמן היקר ואת הכוחות שלכם.

מחיר השירות בדרך כלל נקבע לפי שעת עבודה ולכן אתם יכולים לקבוע לעצמכם תקציב שמתאים לכם לשלם. אבל אם תחשבו על זה רגע, הטרחה שאתם חוסכים, הזמן היקר שלכם, המאמץ והסטרס שאתם יכולים לשחרר בזכות השירות, שווים כל שקל.

חברת אריזה למעבר דירה - אילו שירותים היא מציעה?

כל חברת אריזה למעבר דירה מציעה סל שירותים שונה. יש חברות שמציעות רק שירותי אריזה והובלה, יש כאלה, כמונו, שמציעות גם שירותי אריזה ופריקה בדירה החדשה ועוד.

מכלול השירותים של multiway כולל מעטפת שירותים שמאפשרת לכם לבצע את המעבר בדרך הקלה, הנעימה והמסודרת ביותר שרק תרצו:

 • ארגון לפני מעבר דירה – תנו לנו למיין, לסדר, לתכנן ולארגן את כל הציוד והחפצים בשבילכם, לפני שמתחילים לארוז, כדי שיהיה לכם תהליך מעבר יותר נוח, יעיל, מסודר ונעים.
 • שירות אריזה למעבר דירה – תנו לנו לארוז בשבילכם ברמה גבוהה של מקצועיות, ארגון, יעילות, והרבה מאוד אהבה. אנחנו אורזים כל פריט בקפידה תוך שמירה על התכולה היקרה שלכם, אנחנו מסמנים עבורכם את הארגזים בצורה ברורה כדי שיהיה לכם קל ומסודר גם כשתגיעו לבית החדש.
 • שירות פריקה לאחר מעבר דירה – תנו לנו לפרוק עבורכם את הארגזים – בהתאם להנחיות שלכם. לסדר את הציוד במקום המתאים לו וגם לסדר עבורכם את החללים השונים בבית בהתאם לסגנון האישי שלכם.

לארוז לקראת מעבר עם multiway

מולטי ווי מציעה מגוון שירותים שמטרתם לעשות לכם את המעבר קל יותר, נוח, נעים ומאורגן.

לתת לכם שקט נפשי ולספק לכם את מרחב הנשימה שאתם כל כך צריכים בתקופה הלחוצה של המעבר. יש לנו המון ניסיון ומקצועיות בתחום הארגון והאריזות, אבל אנחנו גם ובעיקר –

פשוט אוהבים את מה שאנחנו עושים ולכן גם עושים את זה מכל הלב.

לסיכום, תנו לנו לעשות לכם את החיים הרבה יותר קלים – צרו קשר לקבלת מידע נוסף על שירות אריזה למעבר דירה של מולטי ווי!