052-3002525

קרטונים למעבר דירה – כל מה שחשוב לדעת

קרטונים למעבר דירה הם כנראה הפריטים הכי חשובים בתהליך המעבר. הם מאפשרים לכם אריזה למעבר דירה בצורה מסודרת, לתייג את התכולה לפי חדרים או נושאים, לציין בצורה ברורה על כל קרטון לאיזה חדר הוא מיועד בדירה החדשה, אם יש בתוכו ציוד שביר, אם יש בו ציוד שצריך לפרוק בהתחלה, או לקראת סוף המעבר. 

הם שומרים על התכולה שלכם בטוחה, מסודרת ומוגנת מפגעים שונים. אבל יש לא מעט דברים שכדאי לדעת, לקראת איסוף ארגזי קרטון למעבר דירה, שיעזרו לכם לבצע אריזה ופריקה על הצד הטוב ביותר.

האם כדאי לאסוף קרטון למעבר דירה מבחוץ?

עד לפני כמה שנים היה מקובל בצורה גורפת לצאת לחפש קרטונים למעבר דירה ברחבי השכונה – בקרטונייה של הסופר, בחנויות השכונתיות, אפילו ליד הפחים. אם הקרטון היה ריק, שלם ונקי יחסית – הוא היה בחירה לגיטימית לארוז בה את התכולה שלכם לבית החדש.

היום כבר ידוע, כי לא כדאי לאסוף קרטונים למעבר ממקומות שונים ברחבי השכונה, כי קרטונים משומשים, הופכים להיות מקום מסתור ואפילו אתר קינון – עבור חרקים ומזיקים שונים. אלה נכנסים לתוך הקרטון, מטילים בתוכו ביצים, או מסתתרים בין הקיפולים שלו (במיוחד אם מדובר על חרקים קטנים מאוד). הם בלתי מורגשים ובלתי נראים – עד שעוברים כמה שבועות בבית החדש.

אז אתם עלולים לפגוש אותם כשהם כבר עוברים לגור בחדרי הבית השונים, מטילים ביצים במחסן שלכם ואולי גם במטבח והופכים למטרד של ממש. בנוסף, איסוף ארגזים למעבר ברחבי השכונה הוא עוד משימה, עוד מעמסה שצריך לטפל בה, לצד אינספור מטלות לקראת מעבר דירה. משום כך, רבים מעדיפים בשנים האחרונות, פשוט לקנות ארגזים לקראת מעבר דירה בכמות מספקת, כדי לחסוך לעצמם משימה אחת בתהליך.

קרטונים למעבר דירה

כמה ארגזים צריך למעבר דירה?

כדי להחליט כמה ארגזים צריך למעבר דירה, צריך להבין מה אתם צריכים:

  • מה כמות התכולה שיש לכם בבית?
  • מה גודל החפצים שאתם צריכים לארוז?
  • האם יש לכם הרבה חפצים בבית הקיים, שעומדים ללא שימוש כבר זמן רב, ולכן אפשר לתרום, או לזרוק אותם, כדי לצמצם את כמות התכולה לקראת המעבר ולהתחיל דף נקי וחדש – בבית החדש?

ככלל, עדיף לצמצם ככל הניתן את כמות החפצים והתכולה שאתם לוקחים אתכם לבית החדש, פשוט כדי להוזיל את עלויות המעבר, להימנע מאריזה וסחיבה של ציוד מיותר, להקל על הפריקה בבית החדש ובעיקר – כדי להתחיל בבית החדש בצורה מאורגנת, נקייה ומסודרת.

מולטי ווי מספקים שירותי ארגון לפני מעבר דירה וגם שירותי אריזה ופריקה -בדיוק בשביל זה. כך אתם יכולים לארוז רק את מה שאתם צריכים ורוצים באמת, לדעת בדיוק מה אתם לוקחים אתכם וגם לוודא, שאתם מבצעים אריזה יעילה וחסכונית.

קניית ארגזים למעבר דירה בצורה מתוכננת

לפני קניית ארגזים למעבר דירה כדאי לתכנן מראש מה אתם צריכים – אילו גדלים של קרטונים למעבר אתם צריכים, כמה ארגזים למעבר אתם צריכים, כמה אתם צריכים מכל גודל וכן הלאה.

כדי לתכנן בצורה חכמה לקראת הזמנת קרטונים למעבר דירה, כדאי לזכור כמה כללים חשובים:

  1. כדאי לבצע קניית קרטונים למעבר דירה כמה שבועות לפני המעבר, קצת לפני שאתם מתחילים לארוז.
  2. לא כדאי להעמיס משקלים גדולים מדי על כל קרטון. לכן – קרטונים גדולים מיועדים לציוד גדול וקל יחסית ואילו את הדברים הקטנים והכבדים, כמו ספרים למשל, כדאי לארוז בארגזים קטנים.
  3. חשוב לוודא קניית קרטונים למעבר, כאשר הם במצב טוב, לא קרועים, חדשים ונוחים לשימוש. בדקו אם נוח לסגור אותם, אם קל להרכיב אותם לפני מילוי שלהם, אם הקרטון מספיק עבה שלא יקרע בגלל העומס וכן הלאה.
  4. קיימים שני סוגי קרטונים למעברי דירה – קרטון חד גלי וקרטון דו גלי. כדאי להשתמש בשני הסוגים, למטרות אריזה שונות: חד גלי הוא דק יותר ולכן מתאים לאריזת חפצים קלים ועמידים בפני טלטלה, כמו בגדים, מצעים ופריטים נוספים. המשקל המקסימלי המומלץ לאריזה בקרטון חד גלי הוא עד 15 ק"ג. קרטון דו גלי הוא עבה יותר, עמיד וחזק יותר ולכן מתאים יותר לאריזה של פריטים כמו כלי זכוכית, כלי מטבח, מיניאטורות ופריטי קרמיקה, תמונות ממוסגרות, מגשי זכוכית וכל סוג אחר של פריטים שצריך לספק להם הגנה מפני שבירה. קרטון דו גלי יכול לשאת משקל של עד 35 ק"ג.

איפה קונים ארגזים למעבר דירה?

כיום קיימים בשוק אינספור בתי עסק, המספקים ציוד, חומרים ואביזרים חיוניים למעברי דירה.

לכן, אם אתם שואלים את עצמכם איפה קונים ארגזים למעבר דירה, זה יכול להיות אצל המוביל שלכם, או חנות מתמחה במכירת מוצרים מסוג זה. זו יכולה להיות חברת אריזה למעבר דירה וכן הלאה.

חברה המספקת שירותי אריזה לקראת מעבר, לרוב מביאה איתה קרטונים איכותיים, לצד כל הציוד הדרוש לאריזת תכולת הדירה שלכם ולכן, אם אתם מזמינים את השירות – אתם חוסכים לעצמכם גם את החיפוש אחר קרטונים.

בנוסף, חברת אריזה למעבר דירה, מספקת שירות אריזה מקצועי, שמבטיח לכם סדר וארגון של הציוד הארוז, אבל גם הגנה אופטימלית על התוכלה מפני שברים ונזקים אחרים – בזכות אריזה מקצועית ומוקפדת.

אם אין לכם אפשרות לבצע הזמנת ארגזים למעבר דירה, תוכלו לאסוף קרטונים משומשים, אך רצוי לחפש את הקרטונים בחנויות שזה עתה פרקו את הסחורה מהקרטון.

לסיכום, בחירה נכונה של ארגזים למעבר דירה יכולה להקל מאוד על תהליכי אריזה ופריקה וגם להגן בצורה אופטימלית על התכולה היקרה שלכם. לכן מומלץ להשקיע מחשבה לפני שאוספים/קונים קרטונים. אם תבחרו להזמין שירותי אריזה של מולטי ווי, חשוב לדעת כי השירות מגיע כמובן עם קרטונים איכותיים, עמידים ומתאימים לכל צרכי האריזה. למידע נוסף – צרו קשר!