052-3002525

מסדרת ארונות

ארונות מסודרים זו איכות חיים – אם הארון שלכם מסודר, אתם מקבלים המון זמן פנוי בתמורה.

רק תחשבו על כל הזמן שאתם חוסכים כי אתם לא צריכים לחפש כל הזמן בגדים בארונות…

אבל ארון מסודר גם עושה לכם נעים בעיניים ולכן גם בראש. עושה לכם סדר במחשבות ואפילו מרגיע. אז מה בדיוק עושה מסדרת ארונות ולמה אתם חייבים את זה לעצמכם?

מסדרת ארונות מקצועית עם הרבה ערך מוסף

בימינו זה כבר ידוע – אם אתם מחליטים להזמין מסדרת ארונות מקצועית, אתם עושים עבור עצמכם פעולה שוות ערך כמעט לטיפול פסיכולוגי. לתת למישהי מקצועית להזיז עבורכם דברים ממקום למקום כדי לארגן אותם מחדש, לפנות חפצים ובגדים שכבר לא נמצאים בשימוש (רק בהסכמה שלכם כמובן!), לארגן את החפצים והבגדים בצורה מסודרת ונעימה לעין. 

אתם בעצם מקבלים ערך מוסף עצום, שמשפיע ישירות על ארגון המחשבות והרגשות שלכם, יוצר שלוות נפש נעימה, מכניס אור ואוויר למחשבות ולארון ואפילו מחזק את תחושת הערך העצמי שלכם – כי עשיתם בשביל עצמכם משהו משמעותי.

מתי כדאי להזמין מסדרת ארונות?

חשוב לציין כי מסדרת ארונות מקצועית היא לא בהכרח רק מסדרת ארונות בגדים. היא יכולה לעשות לכם סדר גם בארונות המטבח, ארונות של חדרי עבודה ואפילו מחסנים. עם שירות מסדרת ארונות של MULTI-WAY תוכלו לקבל סדר בכל סוגי הארונות בבית, שיעשה לכם שקט נפשי וישרת הרבה יותר טוב את ההתנהלות שלכם בבית.

פסח מתקרב? ראש השנה בפתח ואתם רוצים לפתוח את השנה החדשה בבית מסודר, באווירת חג נעימה, שקטה ומאורגנת? זמן מושלם להזמין מסדרת ארונות מקצועית, שתחסוך לכם הרבה זמן, מאמץ וגם תפתור לכם את בעיות האחסון בבית. 

מצפים לתינוק חדש? הילדים הגדולים עוזבים את הבית? זה הזמן לעשות ארגון מחדש של מקומות האחסון, שיקל על התארגנות אופטימלית מחדש שלכם בבית.

מסדרת ארונות

סידור ארונות לקראת עונות מעבר

מכירים את זה שהקיץ כבר מזמן הגיע ואתם עדיין עם בגדי חורף בארון? אפשר להבין. אתם עסוקים ועמוסים וגם ככה סידור ארונות זו לא המשימה האהובה עליכם.

מסדרת ארונות בגדים היא הפתרון האופטימלי במקרה הזה, כי היא פשוט עושה בשבילכם עבודה מקצועית, איכותית ומהירה ומשאירה אתכם מוכנים לעונה החדשה – עם ארון מסודר ויפה.

מסדרת ארונות מעבר דירה

מעבר דירה הוא אחד המעברים העמוסים והמורכבים ביותר בחיים. מתוך אינספור מטלות, שאת חלקן אתם גם ככה לא עושים עד הסוף כי אין לכם זמן לעשות אותן כמו שצריך – לפחות סידור ארונות תוכלו לתת למישהי מקצועית לעשות בשבילכם. ככה תוכלו להיכנס לבית החדש על רגל ימין, עם הרבה פחות משימות ברשימה שלכם.

איך מסדרת ארונות עובדת?

מסדרת ארונות מקצועית תרצה לדעת לפני תחילת העבודה – מהם הצרכים שלכם בתהליך סידור ארונות. ההנחיות שלכם משפיעות על צורת העבודה ועל משך העבודה, אבל בעיקר על התוצאה ולכן חשוב שהן יהיו מדויקות.

לאחר שהיא מגיעה אליכם הביתה, מסדרת ארונות יכולה להתחיל לעבוד לפי ההנחיות שנתתם לה ולסדר איזה ארונות שתרצו – ארונות מטבח, ארונות בגדים, ארונות מחסן, ארונות חדר עבודה או את כל הארונות בבית.

תהליך סידור ארונות מקצועי

תהליך סידור ארונות מקצועי נעשה בכמה שלבים – זהים לגבי כל סוגי הארונות:
 • הוצאת כל החפצים/בגדים מהארון
 • ניקוי יסודי של המדפים
 • מיון – ביחד אתכם. לפעמים מדובר על תהליך קשה, שבו אתם בוחרים להיפרד מחפצים שיש להם ערך רגשי עבורכם, כדי לפנות מקום לחפצים חדשים, אבל גם לזכרונות חדשים וחוויות חדשות וטובות.
 • סידור הארון מחדש – את זה מסדרת ארונות עושה באופן עצמאי, בהתאם לסידור שהכי מתאים לכם, בצורה חכמה ומקצועית, שמבטיחה לכם ארון מסודר כמו במגזינים.
 • כמה עולה שירות סידור ארונות?

  מחיר סידור ארונות נקבע בדרך כלל לפי שעת עבודה, אבל גם לפי כמות העבודה, כמות הארונות, כמות החפצים שיש למיין, המשפיעים גם על מספר העובדות שהיא צריכה להביא איתה ועוד. לכן, כל מקרה לגופו וחשוב לבקש הצעת מחיר מותאמת אישית כדי להבין כמה זה צפוי לעלות לכם.

  טיפים לסידור ארונות

  • הקפידו על נגישות – כשאתם כבר בשלב סידור החפצים והבגדים בחזרה בארון הנקי, אחרי המיון והניקוי של הארון, שימו לב שהסידור לא רק נראה טוב, אלא מאפשר לכם להגיע בקלות לכל בגד וחפץ – בלי שתצטרכו לבלגן הכל כדי להגיע אליו.
  • כדי שיהיה לכם נוח להגיע לכל בגד וחפץ, סדרו מקדימה את מה שנמצא בשימוש לעיתים קרובות ומאחורה – את מה שאתם פחות משתמשים בו.
  • בחרו מקומות קבועים לכל פריט בארון. השתמשו בסלסלות וקופסאות אם צריך, כדי שיהיה לכם נוח להחזיר כל דבר למקומו. כך הארון ישאר מסודר לטווח ארוך.
  • השתדלו להימנע מיצירה של מגדלי בגדים וחפצים, כי זה סידור שיותר קשה לשמור עליו לטווח ארוך.
  • אחרי כל ההשקעה, כדי לשמור על הסדר לטווח ארוך, פשוט הקפידו להחזיר כל דבר למקומו ורק בצורה מסודרת, כדי שתוכלו להנות מההשקעה שלכם לכמה שיותר זמן.

  לסיכום

  מסדרת ארונות יכולה לעשות לכם סדר גם בראש ולעזור לכם להנות הרבה יותר משימוש בבית. רוצים לבדוק איך סידור ארונות מקצועי יכול להשפיע לטובה על התפקוד היום יומי שלכם בבית? צרו קשר עם MULTI-WAY ונשמח לעמוד לרשותכם!